Mymikromarketing logo

Dorota

Dorota
Lubi i szanuje braci mniejszych, 
a szczególnie pieski. Kocha zwiedzać świat, lubi kino, dobrą TV, a reklama to jej pasja. W marketingu od “zarania dziejów” tknęła praktycznie wszystkiego. Analityk, strateg i twórca materii tekstowej.

Gosia

gosia
Miłośniczka przyrody, kontemplatorka świata i artystyczna dusza. Terapeutka członkini EAHAE. Lubi pomagać ludziom poprzez kontakt z końmi, dlatego założyła i prowadzi Wyspę Koni. Architekt, grafik, twórca.

Kasia

kasia
Lubi pobiegać, pograć w siatkę i trochę zmęczyć swoje dzieci oraz pieska. Aktywność, to również jej cecha zawodowa. Lubi nowinki marketingowe, szkolenia i dialog. Marketingowiec, grafik i social media planer.
Trzon naszej agencji, to MY: Dorota, Gosia i Kasia – alfabetycznie – każda z nas specjalizuje się w innym obszarze marketingu, ale razem ogarniamy go w 360 stopniach. Mamy wiedzę, zapał i potrzebne kontakty. Na marketingu zjadłyśmy zęby. Od kilkunastu lat zdobywamy doświadczenie pracując w korporacjach, małych i średnich firmach w rozmaitych branżach od bankowości, IT, budowlanki po modę i nieruchomości. W marketingu robiłyśmy już wszystko od projektowania logo po wdrażanie i sprzedaż produktów. Uczestniczyłyśmy w narodzinach marek od projektu logo po duże kampanie reklamowe i promocyjne. Mamy potrzebną wiedzę i doświadczenie, aby zrobić dla Twojej firmy skuteczny i profesjonalny marketing. Z takim potencjałem i znajomością potrzeb małych firm postanowiłyśmy zjednoczyć siły i zaoferować nasze usługi każdej firmie, która boryka się z marketingowymi potrzebami i bolączkami. Do nas możesz się zwrócić z każdym najmniejszym problemem z zakresu marketingu, reklamy, promocji, itd.
Przyjazność, prostota przekazu i dostępność przyświecały nam przy tworzeniu naszej strony WWW. Chciałyśmy, aby wykorzystane na niej grafiki były wesołe, przekorne i wyróżniające, dlatego podjęłyśmy współpracę z młodą rysowniczką – Julią. Jej twórczość inspirowana jest wielką fascynacją bajkowymi animacjami, a szczególnie światem Pony. W efekcie grafiki są takie, jak zaplanowałyśmy, a przy okazji mają w sobie nutę bajkowości.